Converty
Google Analytics

לא היית רוצה לדעת מה הגולשים עושים באתר שלך?

בעולם השיווק דיגיטלי ידע = כסף. אנחנו נבנה עבורך מערכת מדידת ביצועים מושלמת כדי שתוכל לקבל את ההחלטות העסקיות והשיווקיות הנכונות ביותר עבורך. במקום לנחש, להבין ולקבל החלטות חכמות. 

 
background vector

שירות הטמעת גוגל אנליטיקס לאתר אינטרנט - מודדים מא׳ עד ת׳ 👏

גוגל אנליטיקס הוא שירות המאפשר למדוד כמעט כל דבר העולה על הדעת בהקשר של התנהגות גולשים באתר ומהיכן הגיעו. פרטים מעניינים כמו שיעור מעורבות, זמני שהיה בדפים באתר, מאין הגיעו הגולשים אל האתר שלך ומה עשו בידיו של אנאליסט מיומן יכולים לייצר תובנות ששוות לעסק שלך הרבה מאוד כסף. ניתן לזהות תקלות באתר, הזדמנויות לאופטימיזציה ועוד. בעידן הדיגיטלי, כל בעל עסק חייב להבין את חשיבות הנתונים. גוגל אנליטיקס מספק תובנות חיוניות שיכולות לשנות את המשחק. דמיינו שאתם יודעים בדיוק מה מעניין את הלקוחות שלכם, אילו דפים הם מבקרים יותר ומה מניע אותם לבצע רכישה. זה לא קסם, זה ניתוח נתונים! על ידי התקנת גוגל אנליטיקס, אתם לא רק מקבלים מספרים, אלא מתחילים להבין את הסיפור מאחוריהם. זהו כלי חיוני להצלחה בעולם האונליין, המאפשר לכם להתאים את האסטרטגיה שלכם למציאות ולהגדיל את ההכנסות. כל בעל אתר, גדול כקטן, צריך להשתמש בכלי זה כדי להבין את קהל היעד שלו ולשפר את הביצועים באופן מתמיד.

גוגל ניתוח נתונים
colored graph icon
Colored directory icon
colored like icon
Background vector

וזה לא הכל- למדוד זה רק צד אחד של המשוואה ✍️

למדוד זה רק חלק אחד מהמשוואה. אם כבר יש לכם אתר עם היסטוריית נתונים אבל הדברים לא עובדים בצורה אופטימלית תוכלו לשכור את שירותי האנליסט שלנו. אנו בונים דוחות מותאמים אישית, דאשבורדים, ומערכת מדידה מקיפה כולל ניתוח נתונים, כדי לייצר לכם תוכנית עבודה ברת ישום וקלה להבנה. 

המטרה שלנו היא לא רק לאסוף נתונים, אלא להפוך אותם לתוכנית פעולה משמעותית. על ידי הבנת המגמות, ההעדפות וההתנהגויות של הגולשים באתר שלכם, אנו יכולים לסייע לכם לשפר את ביצועי האתר, להגביר את המעורבות של המשתמשים ולהגדיל את ההכנסות. עם כלים מתקדמים ותובנות ממוקדות, אתם תהיו מצוידים לקבל החלטות חכמות יותר ולנצל את הפוטנציאל המלא של העסק שלכם בעולם הדיגיטלי.

Featured

בעל חנות למסחר אונליין - eCommerce ? אנחנו מומחי איקומרס עם סכין בין השיניים!

line vector

בעולם האיקומרס, כל שקל שאתם משקיעים צריך להחזיר לכם פי כמה וכמה – מה שנקרא ה-ROI (החזר על השקעה). אם אצלכם ההחזר הוא פחות מ400% כנראה שאתם מפסידים כסף ויש עוד משהו שאתם חייבים לדעת! בעולם האיקומרס התחרותי של היום, לא מספיק להקים חנות אונליין ולצפות להצלחה. אם אתם לא מנתחים נתונים כמו חייל בשטח קרב, שנלחם על חיו אתם תמשיכו לדמם כסף. זה לא רק על למדוד, זה על להפוך כל קליק וכל צפייה למכירה.

אנחנו כאן להפוך את החנות שלכם למכונת כסף. עם ניתוח חד וממוקד, אנחנו מבינים את המשחק – מה מניע קניות, מה מגדיל מעורבות, ואיך להגדיל את ההכנסות שלכם. זה לא רק עסק, זה מלחמה על כל לקוח, ואנחנו כאן לנצח אותה עבורכם. 

ניתוח מתקדם במגוון כלים גלויים וסמויים  להשלמת תמונת המצב 

עם ניסיון של שנים וידע נרחב המבוסס על דאטה אנחנו נמצא עבורכם את צווארי הבקבוק בדרך לרכישה ונלמד אתכם איך להתגבר עליהם 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper. Lorem ipsum dolor sit amet adipiscing dolore aqua magna.

ecommerce store
colored trash icon

1

הטמעה יסודית ומלאה

תהליך ההטמעה הוא הבסיס להצלחה. אנו מבטיחים שכל מערכת מוטמעת בצורה מדויקת באתר שלכם, כדי להבטיח שאתם מקבלים ואוספים את כל הנתונים הדרושים מבלי לפספס דבר.

2

איסוף נתונים ואנליזה

בשלב זה אנו מתמקדים בלאמת באיסוף נתונים מדויק ובניתוחם מעשי ורחב. זה מאפשר לנו להבין את ההתנהגות של הלקוחות שלך ולזהות הזדמנויות חדשות לצמיחה.

3

אסטרטגיית צמיחה ואופטימיזציה

על בסיס הנתונים והניתוחים, אנו פותחים אסטרטגיית צמיחה מותאמת אישית לאופטימיזציה של האתר והמערכות שלכם, כדי להבטיח שאתם תמיד צעד אחד לפני המתחרים.

 
 

הפסדים בדיגיטל הם בחירה, לא גזירת גורל

colored play icon
colored star icon

ההחלטה לתפוס שליטה ובקרה על העתיד הדיגיטלי של האתר והעסק בידיים שלך.זה הזמן  לנתח את הנתונים, לפעול בחכמה ולהפוך כל הזדמנות להצלחה, את האתגרים להזדמנויות ולראות את העסק שלך צומח ומתרחב

 
 

רוצה שנתחיל שיחה בווטסאפ?

whatsapp with us icon
colored star icon

צריך רק להכניס כאן שם וטלפון:

 
 
מומחה לפרסומות של גוגל
פורטרט של מנהל האתר של ossi

כל טיפוס על הר מתחיל בצעד הראשון ⛰️ מחכים כבר להכיר אותך!

colored play icon
colored star icon

נתחיל בקביעת פגישת היכרות  בוידאו. נשמח לשמוע קצת עליך ועל העסק, נוכל לענות על כל שאלה שיש לך ולגלות יחד אם יש בינינו מאצ׳. זו יכולה להיות התחלה של דרך נפלאה!