העסק שלך צריך לידים באופן שוטף כדי לתפקד

לידים שכבר מכירים אותך עם Facebook Ads

נמאס לך להאבק בכל שיחת מכירה עם לידים קרים שפשוט לא מצליחים לראות את הערך של מה שהעסק שלך מציע להם? אנו נייצר לך לידים חמים שמוכנים לעסקה בעזרת מסע לקוח חכם במהלכו הלקוחות יכירו אותך ואת העסק שלך – השירות הזה הוא בשבילך

 
 
אז יש לך לידים, אבל אין עסקאות

כל שיחת מכירה היא מאבק? 😓

עסק שמייצר לידים בפייסבוק אך לא בונה עבורם מסע לקוח ולא מחמם את לידים לעסקה, חווה את התופעות הבאות:

📌 לידים שטוענים שלא השאירו פניה או לא זוכרים במה מדובר

📌 לידים שהשאירו לך פניה, לא זמינים ולא עונים כשמנסים לחזור אליהם

📌 קושי ״לסגור״ עסקאות לעסק במחיר טוב וצורך לתת הנחות כואבות 

📌 קושי להגדיל את מחזור המכירות של העסק ותקיעה במקום

📌 שיחות מכירה הן ״מאבק״ עם לקוחות שאכפת להם רק מהמחיר ולא מאיכות השירות

אם זה נכון גם לגביך – העסק שלך סובל מתופעה שעלולה לחסל אותו – לידים קרים שנובעים מפעולות שיווק לא מתוכננות ולא שיטתיות. 

סימנים נוספים: 

🛑 העסק שלך נמצא בקשיים תזרימיים והבעיות מתרחבות

🛑 המחירים שלך נמוכים מאיכות השירות שלך ומהמחיר שהיית רוצה לגבות

🛑 המתחרים לוקחים לך עבודה -אין לך בידול ולקוחות באים והולכים

🛑 הרווחיות שלך נפגעת, ייאוש מחלחל ושיקול הדעת שלך מתערפל

 
 
 
 

רוצה שנתחיל שיחה בווטסאפ?

צריך רק להכניס כאן שם וטלפון:

החדשות הטובות? זה ממש לא חייב להיות ככה👏 מסע לקוח חכם יכול לסלול לך את הדרך לעסקאות

נבנה עבור הלקוחות שלך מסע לקוח דיגיטלי מלא ומתוכנן שיוביל אותם בצורה שיטת ממצב בו הם לא מכירים אותך, לא בוטחים בך ולא אכפת להם ממה שהעסק שלך יודע לעשות, למקום שבו הם מרגישים בנוח לשוחח ולהתייעץ איתך, מרגישים בטחון במקצועיות שלך ואמונה ביכולת העסק שלך  לפתור את הבעיות שלהם. כשתגיעו למעמד המכירה יהיה לך קל הרבה יותר להמיר אותם ממתעניינים ללקוחות משלמים – העסק שלך יהיה הבחירה הטבעית לפתור להם את הבעיות

מסע לקוח 96%
משפך שיווקי מלא 93%
תוצאות צפויות ומדידות 97%

קמפיין פייסבוק ואינסטגרם עם Converty

1

מסע לקוח

מערכת הפרסום של פייסבוק מאפשרת לייצר מסע לקוח לבניית אמון עם לקוחות פוטנציאלים

2

אנליטיקה ופיקסל

נבצע הטמעת פיקסל באתר שלכם למדידה מלאה של התנהגות הגולשים

3

דיווח שבועי בוידאו

מידי שבוע תקבלו דיווח שבועי ברור בו בעזרתו תוכלו לעקוב אחרי תוצאות

וכל מה שצריך כדי למקסם את התוצאות

מה זה בכלל מסע לקוח? 🎯

בואו נדבר על הלקוח הפוטנציאלי שלך – הוא אותו אדם שזקוק למה שהעסק שלך מציע, אך עדיין לא מודע לקיומך או לערך שהעסק שלך יכול להוסיף לו. זהו האתגר המרכזי של כל עסק: להפוך את הלא ידוע למוכר והמוכר למוערך. איך עושים את זה? באמצעות מסע לקוח מדוקדק ומתוזמן.

דמיינו מסע של מסרים שלקוחות פוטנציאליים עוברים, שבו כל שלב מסייע בחיבור בינם לבין העסק שלך. זה מתחיל בסדרה של סרטונים, מודעות ומסרים שתוכננו להציג לקוחות אלה לעולם שלך באופן הדרגתי ומעורר עניין. כל שלב במסע הזה, מתוכנן בקפידה לבנות אמון, להקנות הכרות ולהציג את הערך הייחודי שהעסק שלך יכול להציע.

מסע הלקוח הוא לא רק על איך למשוך את תשומת הלב, אלא בעיקר על כיצד לפתח קשר עמוק יותר עם הלקוח הפוטנציאלי. הוא מעביר את הלקוח מההתעניינות הראשונית  וכללית אל תחושת בטחון והכרה בערך שאתם מציעים – ליד חם שמוכן לפתוח את הארנק ולסגור עסקה. זהו תהליך שבונה מכונה שתייצר לידים איכותיים, מדוייקים ומוכנים לעסקה בצורה יעילה ומשתלמת.

זה אמנם לא יקרה מייד, אך זהו תהליך שבסופו יהיה לכם ערוץ שיווק יציב, שמייצר לקוחות מתעניינים ומוכנים באופן צפוי ועקבי. זהו המפתח לצמיחה מתמדת ולהצלחה בטווח הארוך של העסק שלכם.

מחיר משתלם

מערכת ייצור לידים יציבה לעסק שלך עם קמפיין מכוון מסע לקוח בפייסבוק, אינסטגרם & ווטסאפ

האמונה שלנו היא שהצלחה מתבססת על שותפות והתחייבות הדדית; אנחנו רואים בכל לקוח ובעסק שלו שותף שווה ערך להצלחה. ההצלחה שלך בעסק היא גם ההצלחה שלנו – זהו עקרון שאנחנו חיים ונושמים.

בניגוד לסוכנויות אחרות, שמתמקדות בגיוס לקוחות חדשים כדי למלא את החסר מאלו שעוזבים, אנחנו פועלים במודל שונה. המטרה שלנו היא להקים קשרי לקוחות ארוכי טווח, יציבים ומתפתחים. אנחנו נותנים את הלב והנשמה שלנו בכל פרויקט, ומוכנים לקחת על עצמנו סיכונים כדי להבטיח שהעסק שלך יגיע למירב הפוטנציאל שלו. הצטרפות אלינו היא לא רק בחירה בשירות, אלא בחירה בשותפות להצלחה

שירות מצויין, מחיר שקוף

אין התחכמויות, אין עלויות נסתרות. אין חוזים דרקוניים ואין התחייבויות. תקבלו מאיתנו מערכת שיווק עוצמתית ומלאה לעסק שלך שתייצר לך לידים בקצב גבוה ובאיכות ללא תחרות 

 
הטמעת פיקסל

מי שמבין דבר או שניים בדיגיטל יודע שחייב למדוד. נטמיע עבורך פיקסל פייסבוק בשווי 1500 ש״ח ללא עלות.

אין דמי הקמה

אנחנו מבצעים הקמת קמפיינים ברמה בינלאומית אך לעולם לא גובים דמי הקמה. שיהיה לכם כיף! זה חסכון של 3000 ש״ח נוספים

קופי שיווקי ממיר

כולם יודעים שקופי טוב עושה את ההבדל - אנחנו מאמינים שכתיבת קופי ממיר היא חלק מניהול קמפיין איכותי ואצלנו היא ללא עלות!

חבילות

כמה שווה לך מערכת שתייצר לך לידים מצויינים?

אנחנו יודעים לדבר ביזנס. התמחור שלנו מבוסס על האמונה שלנו כי כל עסק זכאי להנות ממערכת שיווק איכותית ועוצמתית שתייצר לו רווחים בצורה משתלמת לאורך זמן. כדי שנוכל לצמוח יחד בשייתוף פעולה מתמשך

pr5.png

חבילת בסיס

חבילה נוחה לעסקים תחילת הדרך - למי שצריך לידים וזהו (לבעלי תקציב פרסום לקמפיין עד 3000 ₪ )

2000 לחודש
  • חבילת הקמה בשווי 3500 ₪
  • קמפיין לידים יחיד בפייסבוק
  • ** קולטים 1 לקוחות לחבילה זו**
pr6.png

חבילה מתקדמת

חבילה לעסקים בצמיחה - לאלו שצריכים קצת יותר (תקציב פרסום מ-3000 ש״ח ומעלה)

3000 לחודש
  • חבילת הקמה בשווי 3500 ₪
  • אופטימיזציה לדף נחיתה
  • מערך קמפיינים ללא הגבלה
  • **קולטים 1 לקוחות לחבילה זו**

וזה לא הכל - אנחנו גם מתחייבים להצלחה

עם כוונות טובות בלבד,  לא מנצחים בסושיאל. לשמחתנו, אנחנו גם הכי טובים בתחום, בפער. אחרי שהכרנו אלפי מפרסמים, ראינו כל חשבון מודעות בכל תחום אפשרי וצברנו ניסיון ייחודי שמנהל קמפיינים רגיל לא יכול לרכוש גם במאה שנה של עבודה אנחנו מתחייבים לך, לא משנה מה התחום שלך, נדע לייצר לך תוצאות. 

הזמינו פגישה לבדיקת התאמה ללא התחייבות

עכשיו הכדור במגרש שלך, איש לא יכול לעשות את הצעד הראשון במקומך. אפשר ללחוץ למטה לתיאום שיחה בזום או בטלפון. נכיר, נענה על כל שאלה שיש ונגלה אם יש מאצ׳ – אנחנו לא עובדים עם כל אחד אבל אם הלב והראש שלך במקום הנכון זו יכולה להיות התחלה של משהו נפלא! ההצלחה מתחילה בצעד קטן שלך 🌈 

 
 

רוצה שנתחיל שיחה בווטסאפ?

צריך רק להכניס כאן שם וטלפון:

שאלות נפוצות 🙈

אחרי שתקבע/י פגישת התאמה אנחנו ניגש להתכונן ולעשות את שיעורי הבית שלנו - אנחנו נשתמש במגוון כלים לבצע מחקר עומק על העסק שלך, השוק בו הוא פועל ועל התחרות שלך. אנחנו רוצים להגיע לשיחה מוכנים לייצר לך ערך כמו שמעולם לא פגשת. בסוף פגישת הייעוץ גם לנו וגם לך יהיה מושג טוב יותר האם יש בינינו התאמה לעבודה משותפת

יתכן שזה ישמע כמובן מאליו, אבל תקציב המינימום לעבודה איתנו הוא התקציב הנדרש כדי להשיג את מטרות השיווק שלך. אנחנו נבצע מחקר עבורך ונוודא כי התקציב שלך הוא אכן תקציב ריאלי להשגת המטרות שלך. אם נחשוב שהתקציב שלך גדול מספיק כדי להשיג את המטרות של העסק שלך, אז הוא גם גדול מספיק בשביל לעבוד איתנו. אנחנו בדרך כלל ממליצים על תקציב מנימאלי של 2000 ₪

אנחנו סלקטיביים לגבי הלקוחות איתם אנו בוחרים לצאת לדרך משותפת ומקפידים לוודא היטב שיש התאמה נהדרת עבור שני הצדדים לפני שחותמים על הקוו בסוף החוזה. כתוצאה מכך, הלקוחות שאנו מכניסים למשפחת קונברטי נשארים איתנו לרוב לזמן ארוך. אבל הם עושים זאת כתוצאה מבחירה אישית וחופשיה שלהם ולא בגלל שהם כבולים בחוזה. החוזים שלנו תמיד היו ותמיד יהיו חוזים מחודש לחודש.

 

לא רק שתהיה לך גישה לחשבונות, הם יהיו בבעלותך! זה כולל גם את החשבונות אליהם אנו מוזמנים על ידך וגם את אלו שאנו נפתח עבורך. הספינה שלך תמיד, אנחנו רק הקפטן שמנווט אותה.

תקבלו דו״ח מוקלט בצורת וידאו מידי שבוע. בדו״ח תהיה סקריה על מספרים, סכומים שהוצאנו, תוצאות שהשגנו, מה ביצענו בשבוע החולף ןמה תוכנית העבודה לשבוע הבא - אבל דוחות ומספרים זה לא הכל, תקבלו גם לינק לקביעת פגישה איתנו בכל מועד זמן שנוח לכם בה נוכל לרדת לעומק, לתכנן את עצמנו קדימה ולעבוד יחד על השיווק.

נגן וידאו
שיאני שיווק סושיאל עם רקורד של:
0 >
קמפיינים שהקמנו
0 +
פרוייקטים מוצלחים
0
לקוחות פעילים
 
 

הזמן עובר והשעון מתקתק ⏱️

יש לך מומחיות בתחומך, מלא ידע ומוכנות לעשיה  – אבל משהו חסר. לקוחות. הרבה לקוחות. אתה יודע שאתה טוב, ועדיין הקליינטים לא מגיעים כמו שחלמת.

אנחנו כאן כדי לשנות את זה. אין סיבה שעסק כמו שלך ישאר בחוץ. אנחנו מבינים את האתגרים, ויותר מזה – יש לנו את הפתרון.

הגיע הזמן להפוך את הפוטנציאל למציאות. עם שיטות שיווק מתקדמות וממוקדות, אנחנו יכולים להביא לך גשם של לידים איכותיים. נמאס לך לחכות ולהמתין ללקוחות? זה הזמן לפעולה.

עם המומחיות והניסיון שלנו, אנחנו יכולים לעזור לך לגייס לקוחות חדשים, להרחיב את הגבולות ולהגיע לקהלים שעדיין לא הכרת.

זה הזמן לקחת אחריות על הגורל של העסק שלך. הצטרף אלינו היום, ותראה איך העסק שלך יכול לטוס – לטוס גבוה מתמיד!

 
 

כל טיפוס על הר מתחיל בצעד הראשון ⛰️ מחכים כבר להכיר אותך!

נתחיל בקביעת פגישת היכרות  בוידאו. נשמח לשמוע קצת עליך ועל העסק, נוכל לענות על כל שאלה שיש לך ולגלות יחד אם יש בינינו מאצ׳. זו יכולה להיות התחלה של דרך נפלאה!